نصب آسانسور گیرلس

نصب آسانسور گیرلس :

نصب آسانسور گیرلس با دیگر مدل ها متفاوت است. زیرا موتور این آسانسورها گیربکس ندارند. و در انها از آهن ربا برای کنترل سرعت استفاده می شود.  از اهن ربا در آسانسورهای قدیمی برای شتاب آن استفاده می شد. اما در این آسانسورها با پشرفت های امروزه ، برای کنترل سرعت استفاده می شود.

نصب آسانسور گیرلس به تخصص خاص نیاز دارد. و باید از تیم باتجربه در نصب و راه اندازی آنها کمک گرفت. تیم حرفه ای آسانسور ما با بیش از 100 پروژه بزرگ و لاکچری آسانسوری . بیشترین تعداد نصب آسانسور در ایران را دارد.

 

مزایای برتر در نصب آسانسور گیرلس :

بنابراین ازاصلیترین مزایای موتورهای گرلس می توان به مواردAC,DCبالابوده وباهردوجریان

زیراشاره نمود:

1-حذف سروصدا موتور تاحد زیادی

2- کاهش بسیارچشم گیر مصرف برق

3- اندازه کوچک این نوع موتورها وفضای کمتری که اشغال میکند.

4- خرابی خیلی کمتربه دلیل نوع گردش فلکه ها

5- حذف روغن و درنتیجه حذف پرداخت هزینه روغن

 

نکته مهم در نصب آسانسور ها :

در مقابل سایر اطلاعات هر فرد، بد نیست اگر اطلاعات اندکی هم در مورد آسانسورهای گیرلس یا به اصطلاح گرلس داشته باشیم. شاید برای کسانیکه آشنایی محدودی با آسانسورها داشته باشند، جالب باشد که بفهمند موتور این آسانسورهای گیرلس بدون گیربکس است و دور فلکه کششی آن‌ها فقط به کمک وسیله‌ی به نام درایو سرعت کنترل می‌شود.

نصب آسانسور گیرلس
در روزگار ما با پیشرفتی که در زمینه‌ی مگنت‌های دائمی و الکترونیک قدرت بوده، به جای موتورهای Ac از موتورهای Dc استفاده می‌شود. اگر بخواهیم از عملکرد موتور این آسانسورها حرف بزنیم لازم است. بگوییم که عملکرد این موتورها اینطور است که یک inverter در سر راه موتور و منبع تغذیه‌ی آن قرار دارد .که این مبدل منحنی شتاب مثبت و منفی را در آسانسور کنترل می‌کند.
قابل توجه است که از این موتورها برای آسانسورهایی با سرعت بالا استفاده می‌شود.‌ از جمله عواملی که این موتورها بر دیگر موتورها برتری داده، باید به این اشاره کرد که حجم فیزیکی کوچک‌تری دارند. و سر و صدای کمتری نیز دارند. این موتورها به روغن کاری گیربکس نیازی ندارند و نگهداری و تعمیر آن‌ها آسان‌تر است. قابل ذکر است‌ که حتی نصب این نوع موتورها نیز آسان‌تر و بازدهی‌یشان بیشتر‌ است.

راندمان یک موتور گیرلس۹۰ درصد می‌باشد‌. در حالیکه یک موتور گیربکس بازدهی موتور آن ۸۵ درصد است و موتور گیربکس حدود ۵۵ در صد است. یعنی چیزی برابر نصف موتور گیرلس. همین ویژگی باعث شده تا مصرف انرژی به شکل قابل توجهی کم شود‌.
یکی دیگر از ویژگی های موتور گیرلس حجم پایین آن است. حجم پایین بخاطر حذف گیربکس است‌‌ که این امکان را می‌دهد تا موتور را در کمترین فضا نصب کنند‌.
جالب است بدانید که بخاطر حذف گیربکس نیاز نیست تا ماهانه روغن آن را عوض کنند. و علاوه بر این‌ها این قابلیت را دارد که بدون موتورخانه نصب شود.

 

چرا موتور گیرلس :

برترین ویژگی موتور های گیرلس صدای بسیار کم آن است. علت آن برابر بودن سرعت خطی فلکه موتور با سرعت گردش موتور آسانسور است. و این باعث کمتر شدن سرعت چرخش می شود. و صدای بسیار کمی را تولید می کند.

آسانسورهای گیرلس از لحاظ قیمت تقریبا دو برابر آسانسورهای گیربکس دار هستند. این موتورها چون از روغن استفاده نمی کنند. در نتیجه این آسانسورها می‌توانند بهترین گزینه برای ساختمان‌های بزرگ و پر جمعیت باشند.

خدمات ماوبلاگ

آسانسورآسانسور گیرلسآسانسور ماخرید تابلو فرمان آسانسورخرید لوازم آسانسورخرید موتور آسانسورفروشگاه اینترنتی آسانسور ماقیمت آسانسورنصب آسانسور گیرلس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *