نصب آسانسور روملس

نصب آسانسور روملس

نصب آسانسور روملس :

نصب آسانسور روملس چگونه است؟ و مراحل انجام  آن چگونه است؟ همانطور که همه‌یمان می‌دانیم آسانسورها انواع مختلفی دارند. در میان آن‌ها به آسانسورهایی که موتورخانه ندارند، آسانسورهای روملس می‌گویند.

در نصب آسانسور روملس دقت کنیدکه موتور آنها از نوع گیرلس هست . که جایگزین موتورهای گیربکس شده‌اند. این موتورها راندمان بالاتر و حجم پایین‌تری دارند. شاید برایتان سوال پیش بیاید که از این آسانسورها در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟

موارد نصب آسانسور روملس ؟

ما پاسخ می‌دهیم. این آسانسورها معمولا در ساختمان‌هایی بکار برده می‌شود .که امکان وجود موتورخانه در بالای چاه آسانسور وجود ندارد. و یا باعث به هم خوردن زیبایی ساختمان می‌شود. در این آسانسورها تمامی سیستم موتور و سیستم کنترل آسانسور در چاه آسانسور و بالاسری چاه نصب می‌شود‌.

نصب آسانسورهای روملس به وسیله‌ی موتورهای بدون گیربکس ، و الزاما از نوع flat انجام می‌شود. از مزیت‌های این موتورها می‌توان اشاره کرد. که ابعاد کوچک‌تر، وزن کمتر، بازده و راندمان بالاتر و در نتیجه کارایی بهتری دارند.

یکی از بزرگ‌ترین امتیازهای این آسانسورها این است، که می‌توان در ارتفاع کمتر و بدون صدمه زدن به فضای پشت بام این آسانسورها را طراحی و نصب کرد. جالب است بدانید که در طراحی بعضی از آسانسورهای روملس کل وزن موتور روی ریل‌های راهنما وارد می‌شود بنابراین انتخاب نوع ریل بسیار مهم است. در طراحی دیگری هم می‌توان موتور را در پشت ریل‌های کابین قرار داد.

تابلوفرمان آسانسورهای بدون موتورخانه نیز در کنار درب توقف آخر نصب می‌شود که معمولا در یک جعبه قفل شده قرار می‌گیرد و در زمان تعمیرات و سرویس نگهداری قفل آن توسط سرویسکار باز می‌شود.

مزایای برتر آسانسورهای روملس :

این آسانسورها نسبت به دیگر آسانسورها مزایایی هم دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱_فضای ساختمان افزایش پیدا کرده، و زیبایی طراحی بنای ساختمان کاملا حفظ می‌شود.

۲_بخاطر حذف موتورخانه، هزینه‌های ساختمان کمتری در نصب آسانسور روملس می‌شود.

۳_باعث صرفه جویی در انرژی می‌شود‌.

۴_ایمنی بالاتری دارند.

۵_به دلیل نداشتن موتورخانه، نیازی به استفاده از روغن در موتورخانه نیست.

۶_سرویس و نگهداری آسان‌تری دارند.

۷_وجود تمامی تجهیزات آسانسور در یک چاه باعث یکپارچگی آن‌ها می‌شود‌.

این آسانسورها حرکتی بسیار نرم و بی‌صدا دارند. و علاوه بر آن، برخلاف حجم کمی که دارند قدرت بسیار بالایی دارند.

این مدل از آسانسورها با محیط زیست سازگارتر هستند و توسط شرکت سازنده گارانتی دارند.

اخبارخدمات ماوبلاگ

آسانسورآسانسور روملسآسانسور هیدرولیکخرید لوازم آسانسورسرویس آسانسورفروشگاه اینترنتی آسانسورقیمت آسانسورموتور آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور روملسنصب انواع آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *