هوم لیفت :

هوم لیفت ،آسانسورخانگی و بالابرخانگی مغازه ای یا همان آسانسورخانگی، نوع خاصی از آسانسور هستند . که در آپارتمان ها و اماکنی که درآنها آسانسور ازپیش تعبیه نشده است ، قرار می گیرد.

معمولا هوم لیفت ها سازه های خاصی دارند . و حتی دیزاین خاصی به ساختمان می دهند. ودر هر شکل و اندازه ای قابل اجرا هستند. اما عموما این نوع از آسانسورها یا بالابرها در ابعاد کوچک تولید می شوند. که نهایتا تا شش نفر ظرفیت دارند. این نوع بالابرها نیاز به موتورخانه ندارند، و همین عامل باعث شده در اکثر خانه ها و اماکن مسکونی  از این نوع آسانسور استفاده شود.

 

مزایای استفاده از آسانسور خانگی، هوم لیفت :

1- حرکت نرم و نسبتاً بیصدا

2-هزینه کمتر نسبت به آسانسورهای کششی

3- ایمنی بالا

4- کارایی آسان

5- نصب آسان وسریع

6-صرفه جویی درمصرف برق تا40%(حرکت روبه پایین باموتورخاموش می باشد)

7- سیستم اضطراری در زمان قطع برق

8- طول عمل بسیار بالا

9- انعطاف زیاد

10- قطعات درجه یک

11- کیفیت بالا

12- هزینه سرویس کم

13- نگهدای آسان

14- عدم نیاز به موتور خانه

 

هوم لیفت

امروزه هوم لیفت در خانه های لاکچری کاربرد زیادی دارد. و علاوه بر کارایی که در بالابردن افراد و لوازم دارد، در طراحی و دیزاین منزل هم موثر است. شکل ظاهری این بالابر ها از تنوع بالایی برخوردار است. و به همین دلیل توصیه ما به شما همکاری با تیم با تجربه است. که بتوان بهترین اجرا را داشته باشد. و هم استانداردهای یک آسانسور را پیاده سازی کند.

 

یکی دیگر از مزایای این بالابر که موجب شده اولین و بهترین انتخاب برای منزل و شرکت ها  و مغازه ها باشد. عدم نیاز به موتورخانه در ساخت و اجرای این آسانسور است. که باعث شده ، هم فضای کمی اشغال کند. هم  صدای کمتری دارد. و این یکی از عوامل حرکت نرم و بی صدای این هوم لیفت ها است.

خدمات ماوبلاگ

آسانسورآسانسور مسکونیآسانسور هم لیفتبالابربالابر مغازهقیمت آسانسورهوم لیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *