نصب آسانسور هیدرولیک

تعمیرات آسانسور overal :

تعمیرات آسانسور از پر مراجعه ترین خدمات آسانسورما می باشد.  اگر قصد دارید از آموزش آسانسور بدانید بی‌شک باید از تعمیرات آن نیز بدانید. چرا که تعمیر هر وسیله‌ای جز لاینفک آموزش آن است‌. بخواهیم واضح حرف بزنیم باید بگوییم که تعمیرات آسانسور از نصب آن نیز پیچیده‌تر است چرا که در هنگام خرابی آن و از میان قطعات بیشماری که نصب شده است، یافتن خرابی اهمیت بسزایی دارد.

تعمیرات آسانسور همانند تعمیر دیگر لوازم مکانیکی، علاوه بر تخصص و مهارت  به تجربه بالا هم نیاز دارد. در صورتی که یکی از لوازم مکانیکی آسانسور از کار بیافتد یا یکی از قطعات آن با مشکل مواجه شود. در کار آسانسور خلل ایجاد کرده. و نیاز به تعمیر پیدا میکند. که این تعمیر علاوه بر هزینه ای که به جای میگذارد. زمان زیادی را هم از شما میگیرد. و اغلب قطعات قابل تعمیر نیستند. و نیاز به تعویض پیدا می کنید.

تعمیرات آسانسورچگونگی تعمیرات آسانسور:

شما به عنوان یک تعمیرکار، نصاب و یا پیمانکار آسانسور باید حتما اطلاعات کافی در مورد تعمیرات داشته باشید در غیر این صورت رفع خرابی دشوارتر می‌شود. به طور کلی تعمیرات آسانسور به دو دسته تقسیم می‌شود.

۱_تعمیرات تخصصی قطعات و یا عوض کردن قطعه‌های معیوب

۲_تنظیم مجدد قطعه‌های سالم.

اصولا بیشتر خرابی‌های آسانسور از مورد دوم است. تعمیر آسانسور اهمیت زیادی دارد چرا که بعد از خرابی، عوض کردن قطعات معیوب نیازمند نصب صحیح و درست آن‌هاست. بنابراین تعمیرات آسانسور نیز به اندازه‌ی نصب اهمیت دارد.

بهترین تعمیرکار آسانسور را چگونه پیدا کنیم؟

اگر شما در هنگام خرابی آسانسور بخواهید برای تعمیر آن به سراغ شرکت‌ فروشنده بروید، امنیت خاطر داشته باشید. که آن‌ها طریق نصب، سرویس و نگهداری و مواردی از قبیل : شیوه‌ی نصب ریل‌ها، سیستم‌های ایمنی و کنترلی، مونتاژ کابین، سیم کشی تست راه اندازی و چگونگی سرویس و خدمات را آموزش دیده اند.

نیروهای آموزش دیده علاوه بر این‌ها نکاتی مثل خطراتی که قبل از ورود به کار وجود دارد. نحوه‌ی استفاده از تجهیزات کامل ایمنی، کفش کار، لباس کار و عینک و مسائل دیگر را نیز می‌دانند.

شاید بپرسید آیا لازم است که نکات ایمنی را بدانند؟ ما جواب می‌دهیم بله. زیرا که تجهیزات آسانسورها سنگین است و فضای آن تنگ. علاوه بر آن ارتفاع نیز زیاد است و خطر سقوط و برق گرفتگی و یا افتادن چیزی سنگین وجود دارد.

اصولا عمر متوسط آسانسورها ۱۵_۲۰سال است از این رو خرابی آسانسورهای قدیمی اصلا چیز عجیبی نیست. آن‌ها ممکن است بارها و بارها خراب شوند و از کار بیفتند.

رایج ترین مشکلات آسانسور :

تعمیرات آسانسوراگر ما بخواهیم به شما از رایج‌ترین مشکلات و خرابی‌های آسانسورهای قدیمی بگوییم درست باز و بسته نشدن درهای آسانسور، صدای‌های ناجور آسانسور و حرکت کندتر از جمله آن‌هاست. ممکن است، صداهای آسانسور از موتور خانه، جابه‌جا شدن ترمز آسانسور، شل شدن قطعات، تنظیم نبودن سیستم و یا هر چیزی از این قبیل باشد.

و اما متوقف شدن آسانسور بین طبقات. این اتفاق از لحاظ امنیتی اهمیت زیادی دارد. زیرا که این مسئله ممکن است حتی باعث آسیب دیدن سر نشینان آسانسور شود.

توصیه ما انتخاب بهترین لوازم در تهیه و نصب اولیه آسانسور است. تا کمتر درگیر تعمیرات آسانسور شوید.

اخبارخدمات ماوبلاگ

آسانسورتعمیر آسانسورتعمیرات آسانسورتعمیرات آسانسور overalفروشگاه آسانسورینصب آسانسورنصب و نگهداری آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *